Japoński masaż twarzy

Japoński masaż twarzy, to najbardziej kompleksowe ze znanych wykonanie zabiegu kosmetycznego, które połączone jest z intensywnie liftingującym i głęboko odprężającym masażem. Masaż ten obejmuje demakijaż i peeling metodą japońską, masaż oczu oraz 4-etapowy japoński masaż twarzy.

Jego tajemnicze etapy to:

relaks: masaż karku, niwelowanie napięcia mięśni. Na tym etapie wykorzystuje się gorące ręczniki na twarz. Umożliwia to swobodny przepływ krwi, a co za tym idzie – dostarczenie odpowiedniej ilości tlenu do tkanek;

drenaż: oczyszczenie i pobudzanie krążenia: usuwanie toksyn; techniki drenujące i akupresure;

lifting: zmniejszenie powstałych zmian na skórze: wygładzenie i uelastycznienie newralgicznych punktów na skórze;

akupresura: zrównoważenie emocji wewnętrznych i siły życiowej. Czyli praca na punktach akupresurowych twarzy w celu przywrócenia równowagi poszczególnym narządom.

Przypomina on naturalny lifting. W sposób bezinwazyjny i w niezwykle relaksujących warunkach można się pozbyć zarówno pierwszych oznak starzenia, jak i zaawansowanych zmarszczek. Korzystnie wpływa na psychikę, redukując stres i uczucie przemęczenia, bo to właśnie te czynniki mogą przyczyniać się do powstawania bruzd mimicznych itd. Doskonale działa w połączeniu z zabiegiem z użyciem komórek macierzystych (zabieg rh+)

Zabueg wykonywany na bazie kosmetyków THEO MARVEE

facebook